بزرگ‌ ترین گردهمایی ریلی خاورمیانه، خردادماه برگزار می‌شود

در این نمایشگاه بزرگ‌ترین کارخانه‌های صنایع و تجهیزات ریلی و شرکت‌های بزرگ خدماتی از ایران و دیگر کشورهای جهان ازجمله آلمان حضور خواهند یافت.

حضور و بازدید چند هیات تجاری و صنعتی و تخصصی خارجی و همچنین برگزاری چندین کارگاه و نشست تخصصی و آموزشی نیز برخی از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است.  اطلاع‌رسانی از آخرین دستاوردها و فناوری صنعت حمل‌ونقل #ریلی، ارتقاء تولیدات داخلی، توسعه صادرات، افزایش تولید و صادرات، بومی‌سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت‌های روز این صنعت در جهان، برخی از اهداف برگزاری ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل و صنایع ریلی ایران است.

ایجاد فضای ویژه و خاص برای حوزه بازرگانی در این#نمایشگاه منجر به انعقاد قراردادهای ریلی و توافق میان شرکت‌ها خواهد شد. همچنین به شرکت‌هایی که در ششمین نمایشگاه بین‌المللی #حمل‌ونقل ریلی قراردادهایی را منعقد کنند تخفیف ویژه تعلق خواهد گرفت.

تاکنون بیش از 250 شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور یافته‌اند و پیش‌بینی می‌شود این تعداد در روزهای آینده افزایش یابد

 شرکت فن آوران باردو مفتخر است تا امسال هم همچون سالهای گذشته، در ششمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی تهران از ۲۹ خرداد الی ۱ تیر ۱۳۹۷ در سالن 8/9 همراه با شرکای تجاری خود؛ پذیرای شما دوستان و همکاران عزیز باشد.