استیل

هدف فاب ارائه طیف گسترده ای از محصولات فولاد با بهترین قیمت به مشتریان و حفظ رضایت آنان است.

محصولات استیل

فن آوران باردو در کنار فعالیتهای دیگر این شرکت ، در بخش استیل به عنوان نماینده انحصاری Otto Wolff بیش از دو دهه ، فعالیت خود را تحت نمایندگی ThyssenKrupp آلمان ادامه داده و مفتخر به ارائه خدمات مشابه با دامنه گسترده تر در زمینه مواد اولیه فولادی و غیر آهنی و مطابق با تکنولوژی روز از سازندگان معتبر و درجه یک اروپایی و غیر اروپایی و پشتیبانی فنی کارخانجات سازنده در خصوص مشاوره و راهکارهای فنی و تکنولوژیکی در مورد انتخاب و کاربرد مناسب مواد اولیه و اجزاء فنی میباشد.

فاب در حال حاضر تامین کننده ی طیف گسترده ای از محصولات فولاد است که در صنایع مختلف مانند نفت و گاز، پتروشیمی، مواد شیمیایی، تولید خودرو و نیروگاه مورد استفاده دارند.
لازم به ذکر است که شرکت Otto Wolff که از ابتدای دهه 90 میلادی متعلق به مجموعه ThyssenKrupp بوده است با تغییر نام به شرکت TKM مفتخر است کلیه همکاری های گذشته خود با ایران و مشتریانی که بیش از دو دهه با این شرکت از طریق FAB همکاری داشته اند ادامه دهد ضمن اینکه مشتاقانه و بیصبرانه در انتظار دیدار با مشتریان جدید میباشد.

لیست ذیل شامل عناوین کلی محصولات ThyssenKrupp میباشد که توسط دپارتمانهای صادرات مربوطه در انواع بسیار متعدد و گوناگون خود جهت کاربرد در صنایع مختلف توسط شرکت فن آوران باردو به مشتریان گرامی عرضه می گردد.

با افتخار اعلام میگردد که شرکت فن آوران باردو با داشتن یک تیم کارامد، توانایی ارایه راه حل و ایده های ناب برای صنایع مرتبط با فولاد را داراست.

محصولات کلی فولاد

Thyssen Krupp

فاب در حال حاضر تامین کننده ی طیف گسترده ای از محصولات فولاد است که در صنایع مختلف مانند نفت و گاز، پتروشیمی، مواد شیمیایی، تولید خودرو و نیروگاه مورد استفاده دارند.

سیاست اصلی شرکت فن آوران باردو بر پایه رابطه تجاری پایدار با مشتریان استوار میباشد . بنابر این چنانچه طی فرایند تولید در کارخانجات مربوط به مجموعه ThyssenKrupp با مشکلاتی مواجه گردیم ، با فراهم کردن امکان ملاقات دوجانبه بین کارشناسان فنی کارخانجات و مشتریان گرامی در جهت ارتقاء کیفیت و کمیت تولید از هر گونه تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

ورق های الکتریکیورق های فولادی و تسمه های فولادی نورد سرد و نورد گرم
ورق های حلبیلوله های فولادی درز جوش و بدون درز
لوله های فولادی ضد زنگ و خوردگیلوله های آلومینیومی
مفتول های نورد گرم فولادیورق های نورد گرم (پلیت) و انواع پروفیل های نورد گرم فولادی
 فلزات غیر آهنی و فولاد های آلیاژی در اشکال مختلف
فواید و کاربریشرح محصولمحصول
 عرض: 3 تا 650 میلیمتر
ضخامت: 05.0 تا تقریبا 7 میلیمتر
تسمه های فولادی نورد سرد
حداقل تولرانس، درجه خلوص بالا
ساختار کامل، کربن زدایی پایین
ضخامت کم تسمه، حجم های کوچک
ضخامت: بیش از 650 میلیمترتسمه های فولادی نورد گرم
همه انواع سازه های فولادیمیله های نورد گرم نظیر IPBV/HEM,IPB/HEA
ناودانی فولادي گرم نوردیده ( از 30 تا 400 میلیمتر)
میله هایی با مقطع T شکل (تا 140 میلیمتر)
میله هایی با مقاطع گرد ، مربع ، شش گوش ( تا 200 میلیمتر)
میله های تخت (تا 150 میلیمتر)
میلگرد و پلیت
صنایع اتومبیل، موتور سیکلت و دوچرخه
نساجی، مبلمان،
ابزار های بسته بندی و صنایع سازه
ضخامت تا 99.2 میلیمتر
عرض تا 500.1 میلیمتر
طول تا 5000 میلیمتر
پلیت های نورد گرم
تولید توری سیمی، سوزن
سیم جوش، الکترود
و ….
از 5.5 میلیمتر تا 0.50 میلیمترمفتول های نورد گرم
سازه های فولادینورد گرم یا نورد سرد دفرمه شده تا 32 میلیمترمیلگرد های تقویت شده
تولید میله های تقویت شده ، مفتولهای ساده و دفرمه شدهنورد گرم
بصورت قالب ریزی شده و یکپارچه
تا 125 میلیمتر
شمش های فولادی
ساخت ریل، تیر آهن، قوطی و …
تختال یکی از محصولات میانی کارخانه های فولادسازی است
که از آن برای تولید فولاد ورق استفاده می شود.
عرض بیش از 15 سانتیمتر، سطح بزرگتر از 230 سانتیمتر مربع
ضخامت 230 میلیمتر و عرض 1٫25 متر و طول 12 متر
شمشه
تختال
تولید پلیت های نورد گرم ، ورق ، و کویلضخامت تا 200 میلیمتر
عرض و طول تا 500.1 میلیمتر
نورد گرم
تولید پلیت های نورد گرم ، ورق ، و کویلگرید های استیل از فولاد غیر آلیاژی نرم تا فولاد های آلیاژی بر اساس استانداردهای GOST,JIS, NF AFNOR, BS, ASTM, SAE, AISI, DIN, ENگرید فولاد

انواع فویل آلومینیوم

فویل آلومینیوم یک محصول پر کاربرد و موثر در صنایع بسته بندی و محصولات فنی از جمله صنایع غذایی ، صنایع داروسازی ، صنایع قنادی، صنایع دخانیات و … است. شرکت فن آوران باردو قادر به تامین انواع فویل با توجه به مقدار سفارش کالا از سوی مشتریان می باشد.

محصولشرح محصولفواید و کاربری
درپوش فویلی لاکیضخامت: از 20 میکرون تا 45 میکرون یک طرف پرایمر مناسب برای چاپ و طرف دیگر لاک حرارتی عرض و قطر داخلی هسته و قطر خارجی بر اساس نیاز مشتریماست ، مارمالاد و مارگارین
فویل آلومینیومی لاکی بلیستر میکرون 20/25
1200/8079 آلیاژ
H18/H19 حرارت
بسته بندی دارو
فویل آلومینیومیضخامت: از 6 میکرون تا 50 میکرون رنگ: سیلور یا تمام چاپ تکرنگ و یا چاپ لوگو تکرنگ پوشش برجسته ( لینن یا سیلک) یا لوگوی برجسته عرض ، قطر داخلی و خارجی هسته بر اساس نیاز مشتریبسته بندی شکلات
فویل آلومینیمی با روکش کاغذیکاغذ ساده و کاغذ پوستی از 20گرمی تا 50 گرمی سیلور یا تمام چاپ تکرنگ و یا چاپ لوگو تکرنگ پوشش براق با قابلیت چاپ ولاک حرارتی نقش برجسته: نقش برجسته طبیعی ( سیلک یا لینن) عرض ، قطر داخلی هسته ، و قطر خارجی بر اساس نیاز مشتریبسته بندی آدامس
فویل آلومینیومی با روکش کاغذیضخامت از 6 میکرون تا 9 میکرون کاغذ یک رو براق یا کاغذ با پوشش مناسب از 20گرمی تا 50 گرمی رنگ فویل آلومینیومی: سیلور یا طلایی و یا رنگ دلخواه مشتری عرض ، قطر داخلی هسته ، و قطر خارجی بر اساس نیاز مشتریروکش داخلی سیگار